Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader 20.2

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Adobe’nin PDF Okuyucu, Android sahiplerinin bir tarayıcıdan indirdikleri veya e-posta eklerinde aldıkları PDF’leri hızlı bir şekilde açmalarına olanak tanır. Yakınlaştırma, yatay yönlendirme ve geniş belgelerdeki metni telefonunuzun dar ekranına sığacak şekilde yeniden boyutlandıracak bir araç için çoklu dokunma hareketlerini içerir. Büyük dosyalarda bile oldukça iyi çalıştığını gördük. Android‘in stok tarayıcısında indirdiğimiz 12MB, resim açısından zengin bir PDF dosyası sadece dört saniye içinde açıldı ve sıcak bir tavada tereyağı gibi sıkıştırıldı. Bunun nedeni, yazılımın aynı anda uzun bir belgenin yalnızca dört sayfasını oluşturması ve durduğunuzda geri kalanına yüklenmesidir. Bu, bir belgenin belirli bir bölümünü görme ile tespit etmeyi zorlaştıracaktır, ancak diğer okuma görevlerinin çoğu için gayet iyi.

Gerçek downer, yazılımı metin ve görüntüleri yeniden oluşturmak için bir iki saniye sürdüğü için yakınlaştırma sırasında oluşan gecikmedir. Bu büyük bir şey gibi görünmeyebilir, ancak çok fazla yakınlaştırma gerektiren büyük bir belgeyi incelemeye çalışırken can sıkıcı olabilir; medya açısından zengin PDF’ler bunu ağırlaştırıyor gibi görünüyordu.

Adobe Reader, bu tür bir uygulama için biraz ağırdır. Karşılaştırıldığında, QuickOffice’in Nexus One’a önceden yüklenmiş olarak gelen PDF okuyucusunun ücretsiz sürümü sadece 36KB’dir. Adobe’nin uygulaması ayrıca Android 2.1 veya daha üst bir sürümü gerektirir, yani Droid, Nexus One, Eris veya diğer bir avuç 2.1 cihaz olmayan kullanıcılar toz içinde kalır. Bu, Google’ın Android şefi Andy Rubin’in “eski” telefonlar olarak adlandırdığı şeylerle size kötü bir haber olabilir.

Adobe Acrobat Reader, PDF’leri güvenilir bir şekilde görüntülemek, not eklemek ve imzalamak için ücretsiz, güvenilir bir liderdir.

PDF’leri GÖRÜNTÜLE
PDF belgelerini e-posta, web veya “Paylaş” özelliğini destekleyen herhangi bir uygulamadan hızla açın.Arama, kaydırma ve yakınlaştırma ve uzaklaştırma.Tek Sayfa, Sürekli kaydırma veya Okuma modunu seçin.

PDF’LERİ DUYUR VE İNCELEYİN
Yapışkan notlar ve çizim araçları kullanarak PDF’lerde yorum yapın.Ek açıklama araçlarıyla metni vurgulayın ve işaretleyin.

FORMLARI DOLDUR VE İMZALA
Alanlara metin yazarak PDF formlarını hızla doldurun.Herhangi bir PDF belgesini e-imzalamak için parmağınızı kullanın.

DOSYALARI YAZDIRIN, DEPOLAYIN VE PAYLAŞIN
Ücretsiz Adobe Document Cloud hesabınızda oturum açın.Dropbox hesabınızı bağlayın.Dosyaları bulutta depolayın ve paylaşın.Android cihazınızdan belge yazdırın.

Uygulama İçi Satın Alma

Adobe’nin çevrimiçi hizmetlerinden birine abone olarak PDF’leri dönüştürün ve hareket halindeyken sayfaları düzenleyin. Uygulamanızdan hiç ayrılmadan başlayabilirsiniz ve abonelikler tüm bilgisayarlarınızda ve cihazlarınızda çalışır.

PDF DOSYALARINDA SAYFALARI ORGANİZE EDİN
Uygulama İçi Satın Alma’yı kullanarak Acrobat Pro DC’ye abone olun.PDF’lerinizdeki sayfaları yeniden sıralayın, döndürün ve silin.

PDF DOSYALARI OLUŞTUR
Uygulama İçi Satın Alma’yı kullanarak Adobe PDF Pack’e abone olun.PDF dosyaları oluşturun.Microsoft Office dosyalarını ve görüntülerini PDF’ye dönüştürün.

PDF DOSYALARINI KELİME VEYA MÜKEMMEL İHRACAT
Uygulama İçi Satın Alma’yı kullanarak Adobe Export PDF’ye abone olun.PDF belgelerini düzenlenebilir Microsoft Word veya Excel dosyaları olarak kaydedin.

ZATEN ABONELİ Mİ?
Acrobat Pro, Acrobat Standard, PDF Pack veya PDF’yi Dışa Aktar aboneliğiniz varsa, hareket halindeyken PDF’leri dönüştürmek ve dışa aktarmak için oturum açın.

MEVCUT DİLLER
Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İngilizce,

Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe

FİYAT
Android için Acrobat Reader ücretsizdir.

İndirerek http://www.adobe.com/special/misc/terms.html adresindeki Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Adobe Acrobat Reader 20.2 YAPILAN YORUMLAR