Adobe Acrobat Reader 2019

Adobe Acrobat Reader 2019

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Mac için Adobe Reader, PDF dosyalarını okumak, yazdırmak, işaretlemek ve bunlara yorum yapmak için önemli bir uygulamadır.

ARTILARI

İyi işlevsellik: Mac için Adobe Reader ile PDF dosyalarını görüntülemekten daha fazlasını yapabilirsiniz – bunları da düzenleyebilir, metin ekleyebilir ve onay işaretleri ve adının baş harflerini yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, doldurulabilir form alanlarıyla oluşturulan formları göndermenize olanak tanır. Günümüzde internetten indirdiğiniz birçok form, boşlukları doldurmak için bunu kullanmanızı gerektirdiğinden bu özellikle yararlıdır.

İmzaları destekler: Bu uygulama ile dosyalara imza ekleyebilirsiniz. Bu, özellikle bir form doldurmanız ve iade etmeniz ya da bir belgeyi imzalamanız gerektiğinde yararlı bir özelliktir, ancak yakınlarda çalışan bir yazıcınız yoktur. İmzanızı yazmayı, imzanızın bir resmini içe aktarmayı veya bir fare veya izleme dörtgeni kullanarak çizmeyi seçebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış arayüz: Ücretsiz bir uygulama için özellik miktarı etkileyici olsa da, arayüz açıkça düzenlenmiştir ve gezinmesi kolaydır.

Güvenilir: Her boyuttaki dosyayı, çok sayıda ayrıntılı görüntüye sahip büyükleri bile hızlı ve sorunsuz bir şekilde açar ve görüntüler. Herhangi bir teknik sorun yaşamadık. Ayrıca, güncellemeler düzenli olarak yayınlanır.

EKSILERI

Bazı gelişmiş özellikler abonelik gerektirir: Adobe Reader’ın ücretli bir sürümü yoktur. Bunun yerine, bazı daha gelişmiş özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, aylık 1,99 ABD dolarından başlayan aylık bir aboneliğe kaydolmanız gerekir. Bu gelişmiş özelliklerden ikisi, dosyaları doğrudan uygulamadan e-posta ile göndermek ve PDF dosyalarını Word dahil olmak üzere diğer biçimlere dönüştürmektir.

SONUÇ OLARAK

Adobe Reader, mevcut en işlevsel, ücretsiz PDF okuyucu ve editör olduğunu kanıtlamaktadır. Kuşkusuz, Mac için Preview, Adobe Reader’da bulunan bazı özellikleri paylaşıyor, ancak hepsini paylaşmıyor. Ayrıca, İnternet’ten indirdiğiniz doldurulabilir formların çoğu başlangıçta diğer Adobe ürünleri kullanılarak oluşturulmuştur ve bu nedenle Adobe Reader kullanılarak doldurulması gerekir. Bu, tüm Mac kullanıcıları için olmazsa olmaz bir uygulamadır.

Adobe Reader, Adobe Taşınabilir Belge Biçimi (PDF) dosyalarını çeşitli donanım ve işletim sistemi platformlarında görüntülemenizi ve yazdırmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Tanıdık Adobe Acrobat Reader’ın bu yeni sürümü şunları yapmanızı sağlayan bir dizi zengin özellik sunar:Adobe Acrobat Professional ve Adobe Form Designer gibi uygulamalarda doldurulabilir form alanlarıyla oluşturulan Adobe PDF formlarını gönderin

QuickTime ve MP3 dosyaları gibi çeşitli yerleşik multimedya içeriğini oynatın

Yüksek kalitede e-Kitapları okuyun ve düzenleyin

PDF dosyalarınızda bulunan arama ve erişilebilirlik özelliklerini etkinleştirin

Adobe Photoshop görüntülensin mi? Çevrimiçi fotoğraf işleme için albüm slayt gösterileri ve elektronik kartlar ve görüntüleri dışa aktarma (çevrimiçi fotoğraf hizmetleri bölgeye göre değişir)

Önceki sürümler veya daha eski sistemler için indirin: http://get.adobe.com/reader/otherversions/

Adobe Acrobat Reader 2019 BENZER İÇERİKLER
Adobe Acrobat Reader 2019 YAPILAN YORUMLAR