Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader İphone

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

İOS için Adobe Acrobat Reader, telefonunuzdan PDF’leri görüntülemenize, açıklama eklemenize ve imzalamanıza olanak tanır. Ücretsiz bir Adobe Document Cloud hesabı için abone olun veya Dropbox gibi başka bir çevrimiçi depolama hesabına bağlanın ve tüm cihazlarınızda çalışın.

ARTILARI

PDF’lere açıklama ekleyin, doldurun, imzalayın ve gönderin: iOS için Adobe Acrobat Reader tüm bu araçları ücretsiz olarak sağlar. PDF’leri Word veya Excel’e dönüştürme, mobil cihazlardan sınırsız dönüşüm, PDF’leri Word veya Excel’e dışa aktarma veya PDF sayfalarını düzenleme ve yeniden düzenleme gibi premium özellikler için ödeme yapmanız gerekir. Ancak çoğu kullanıcının buna ihtiyacı yoktur.

PDF’lere cihazlar arasında erişin: Adobe Acrobat Reader’ı Adobe Document Cloud veya Dropbox’a bağlayın ve dosyalara istediğiniz yerden erişin.

PDF’ye Tarama: Kameranızla bir Word belgesinden, beyaz tahtadan veya makbuzdan istediğiniz şeyi yakalayın ve kolayca PDF’ye dönüştürün.

Gezinmesi kolay: İhtiyacınız olan tüm araçlar tek bir menüdedir. Açmak için sadece Ana Ekran düğmesine basın.

EKSILERI

Pahalı ekstralar: iOS için Adobe Acrobat Reader, ihtiyacınız olan çoğu işlevi ücretsiz olarak yerine getirir. Ancak ileri düzey kullanıcılar gelişmiş fonksiyonları maliyet engelleyici bulabilirler. Örneğin, bir Adobe Acrobat DC aboneliği aylık 24,99 ABD dolarıdır. Dahası, Preview ve Foxit PDF bu araçlardan bazılarını ücretsiz olarak sunar.

SONUÇ OLARAK

İOS için Adobe Acrobat Reader, PDF’leri okumak ve daha fazlasını yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama olmalıdır.

Adobe Acrobat Reader İphone BENZER İÇERİKLER
Adobe Acrobat Reader İphone YAPILAN YORUMLAR