Auslogics Duplicate File Finder

Auslogics Duplicate File Finder 8.4

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Auslogics Duplicate File Finder aynı resimleri, belgeleri ve diğer dosyaları bulur. Dosyaları yalnızca adlarına göre değil, içeriklerine göre karşılaştırır ve diskinizdeki boş alanı önemli ölçüde artırır. Medya koleksiyonlarınızı düzenlemenize yardımcı olur ve sabit sürücünüzü birleştirmek için gereken süreyi azaltır.

Auslogics Duplicate File Finder yinelenen görüntüleri, medya dosyalarını, arşivleri ve hatta programları tanımlar ve hangilerinin silineceğini ve hangilerinin saklanacağını seçmenizi sağlar. Sihirbaz benzeri bir işlem, her bir adımda size yol gösterir, bu da Duplicate File Finder’ın kullanımını kolaylaştırmaz, aynı zamanda hataları azaltmaya yardımcı olur.

ARTILARI

Rescue Center: Modüler Rescue Center, dosyaları yalnızca Duplicate File Finder için değil, diğer Auslogics yazılımları için de değil, yedeklemelerden veya sistem geri yükleme noktalarından geri yükleyebilir.

Programlar: Yinelenen Dosya Bulucu, yürütülebilir dosyalar da dahil olmak üzere program dosyalarını belirleyebilir ve gereksiz dosyaları kaldırabilir.

İstisnalar: Yinelenen Dosya Bulucu’yu belirli bir boyutun altındaki veya altındaki dosyaları yok sayacak ve yoksayma listesine dosya ekleyecek şekilde yapılandırabiliriz.

EKSILERI

Araç çubuğundaki reklamlar: Araç çubuğunun Gelişmiş menüsü, Sistem Sağlığını Kontrol Et düğmesi gibi diğer yazılımlara bağlanır.

Gruplar: Yazılım grupları, kolay toplu silme için birlikte çoğalır, ancak hangi grubun saklanacağını ve hangisinin temizleneceğini bilmek zor olabilir.

SONUÇ OLARAK

Kullanımı kolay Duplicate File Finder, gerçek çift dosyaları yakın eşleşmelerden ve yanlış pozitiflerden ayırmada iyi bir iş çıkardı. Bazı benzer ücretsiz yazılımlara kıyasla biraz reklam ağır olsa da, Auslogics Duplicate File Finder işini iyi yapıyor.

Auslogics Duplicate File Finder 8.4 BENZER İÇERİKLER
Auslogics Duplicate File Finder 8.4 YAPILAN YORUMLAR