Driver Booster

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

IObit’s Driver Booster 2, PC’nizi güncel olmayan sürücüler için tarar ve sizin için günceller. Bir programı başlattığınızda veya bir cihaz bağladığınızda otomatik olarak tarama yapabilir. Veya taramalar için sabit aralıklar ayarlayabilir ve sürücüleri tek bir tıklamayla tek tek veya tümünü güncelleyebilirsiniz. Driver Booster 2 güncellemeleri daha hızlı indirmeler ve arayüzlerle tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü içeriyor.

Güvenli: Driver Booster 2, sürücüleri yedekleyebilir, güncellemeleri yüklemeden önce geri yükleme noktaları oluşturabilir ve yalnızca WHQL tarafından test edilmiş sürücüleri gösterebilir. Yoksayılanlar listesi, eski bilgisayarlar ve bileşenler en son sürücüleri kullanamadığında kullanışlı olur.

Hızlı ve kolay: Testlerimizde Driver Booster 2, sürücüleri ihtiyaç duyduğumuzdan çok daha hızlı indirdi ve yükledi – sistemimizin ihtiyaç duyduğu tüm güncellemelerin farkında bile olduğumuzu varsayarak.

Yeniden başlatma: Sürücüleri güncellerken yeniden başlatılıp başlatılmayacağından veya ne zaman yeniden başlatılacağından emin değil misiniz? Driver Booster 2 size programın ayarlarında söylerseniz otomatik olarak söyleyecek ve yapacak.

Oyun merkezli: Driver Booster 2, oyun bileşenlerini tanımlayabilir ve gelişmiş oyun performansı için sürücüleri değiştirebilir.

Driver Booster 7, Windows kullanıcılarının sürücüleri ve oyun bileşenlerini güncel tutmaları için güçlü ve kullanımı kolay bir sürücü güncelleyicisidir. Sadece 1 tıklama ile güncel / hatalı / eksik sürücüleri güncelleyebilir ve düzeltebilir. Yeni sürümde, veritabanı 3,500,000+ değerine genişletildi ve bunların tümü Microsoft WHQL testlerini geçti ve kesinlikle IObit İnceleme Kurallarına uydu. Ayrıca, Sürücü Booster 7 otomatik sürücü güncelleme hizmeti sunar, böylece sistem boştayken sürücü indirme ve yükleme yapılabilir, bu da kullanıcılara çok zaman kazandırır.

Driver Booster 7, kullanıcıların sürücüleri yedeklemelerine, sistemi geri yüklemelerine ve ses, ağ arızası ve cihaz hatası gibi en yaygın baş ağrısı sorunlarını gidermelerine yardımcı olacak birçok kullanışlı özellik sunar.Ayrıca, Game Boost ve System Optimize özellikleri, kullanıcılara en iyi oyun deneyimini sağlar ve 1 tıklama ile en yüksek sistem performansı. Özetle, Driver Booster 7, Windows kullanıcılarının sistem uyumluluğunu ve kararlılığını geliştirmelerine ve oyun performansını artırmasına yardımcı olabilir.

Driver Booster YAPILAN YORUMLAR