Driver Easy 5.6.14.33488

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Windows için sürücüleri manuel olarak bulmak sonsuza kadar sürer. Ve bazen hala ihtiyacınız olanı bulamıyorsunuz. Driver Easy tüm bunları değiştirir. Bilgisayarınızı tarar, hangi sürücülerin eksik veya eski olduğunu söyler, sonra hepsini tek seferde indirir. Tek yapmanız gereken fare düğmesine iki kez tıklamak. O zaman gitmek için iyi olacaksın.

DriverEasy Professional, Windows PC sürücülerinizi birkaç kolay adımda otomatik olarak günceller ve bakımını yapar. PC’nizi güncel olmayan, eksik ve uyumsuz sürücüler için tarar ve otomatik geri yükleme noktaları ve sürücü yedeklemeleri sayesinde güncel sürümleri güvenli bir şekilde indirir ve yükler. Taramaları zamanlayabilir, sürücüleri birer birer veya hepsi birden yükleyebilir, sürücüleri kaldırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Servisden daha ucuz: Teknopfoblar için DriverEasy, bir bilgisayar teknisyeninin saatlik ücretinden daha ucuzdur ve belki de daha az korkutucu!

Takılı olmayan aygıtlar: DriverEasy, sisteminizin bir parçası olabilecek, ancak telefon ve çıkarılabilir sürücüler gibi takılı olmayan cihazlar için sürücüleri güncelleyebilir.

Sürücü Yedekleme ve Sürücü Geri Yükleme: Sürücü Yedekleme aracı, klasörlere veya ZIP dosyalarına kaydedilebilen özel sürücü yedekleme dosyaları oluşturur. Sürücü Geri Yükleme aracı, gerektiğinde değişiklikleri geri almak için bunları kullanır.

Kendi bilgisayar bakımlarını yapmak istemeyen kullanıcılar sistemlerini temiz, güvenli ve güncel tutmak istiyor. DriverEasy Professional, sadece PC’nize bakmak için bir bilgisayar teknolojisinin şarj edeceğinden çok daha azı için bu göreve katkıda bulunabilir.

Driver Easy 5.6.14.33488 BENZER İÇERİKLER
Driver Easy 5.6.14.33488 YAPILAN YORUMLAR