Internet Download Manager 6.37.10

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Internet Download Manager, indirme hızlarını 5 kata kadar artırmak ve indirme işlemlerini sürdürmek, planlamak ve düzenlemek için bir araçtır. Program, ağ sorunları veya beklenmeyen elektrik kesintileri nedeniyle tamamlanmamış indirme işlemlerine devam edecektir.

Program, filtrelerle belirtilen dosyaları, örneğin bir Web sitesindeki tüm resimleri, Web sitelerinin farklı bölümlerini veya çevrimdışı tarama için eksiksiz Web sitelerini indiren tam teşekküllü bir site kapma özelliğine sahiptir. Program HTTP, HTTPS, FTP ve MMS protokollerini destekler ve MP3 ses, FLV ve MPEG video dosyaları için uyarlanabilir bir indirme hızlandırıcısına sahiptir. Program ayrıca bir Web oynatıcının üstünde görünen ve YouTube, MySpaceTV, Google gibi sitelerden flash videolar indirmek için kullanılabilen Internet Exporer, Chrome, Opera, Safari, Firefox ve diğer Mozilla tabanlı tarayıcılar için Video ve Ses Panelleri İndir özelliğine sahiptir. Videolar.

Hızlı: Çoğu kısa video dosyası neredeyse anında indirilir. “İndir” i tıkladığınızda, işlemin tamamlandığını bildiren bir mesaj açılır. Daha sonra videoyu hemen oynatabilir veya daha fazla klip bulmak için tarayıcınıza dönebilirsiniz.

Tarayıcı entegrasyonu: Bu uygulama tarayıcınızla entegre olduğundan, bir Web sayfasında indirilebilir bir dosyanın bulunduğunu otomatik olarak algılayabilir ve sayfaya bir İndir düğmesi ekleyebilir. Tek yapmanız gereken düğmeye tıklamak ve indirme işlemine başlamak için bir açıklama girmek.

Bağlamsal yardım: Programı kullanırken herhangi bir noktada takılırsanız, içinde bulunduğunuz programın alanı için bir Yardım konusu açmak üzere “F1” tuşuna basabilirsiniz.

Internet Download Manager, Internet’ten birçok dosya türünü indirmek ve uygun gördüğünüz şekilde düzenlemek için araçlar sağlar. Her dosyayı indirirken kategorilere ayırabilir ve ardından tüm indirmelere doğrudan uygulamanın ana arayüzünden erişebilirsiniz.

Internet Download Manager 6.37.10 BENZER İÇERİKLER
Internet Download Manager 6.37.10 YAPILAN YORUMLAR