Java Runtime Environment (JRE) (64-Bit)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Java Runtime Environment (JRE) (64-Bit), Java programlama dilinde yazılmış uygulamaları ve uygulamaları çalıştırmak için kitaplıklar, Java Sanal Makinesi ve diğer bileşenleri sağlar. Ayrıca, iki önemli dağıtım teknolojisi JRE’nin bir parçasıdır: Java eklentisi, uygulamaların popüler tarayıcılarda çalışmasını sağlar; ve bağımsız uygulamaları bir ağ üzerinden dağıtan Java Web Start.

Oracle‘ın 64 bit Windows PC’ler için Java Runtime Environment (JRE) yazılımı, tonlarca program, medya ve Web sitesinin gelişmiş multimedya içeriği ve animasyonunu göstermesi için gereken Java Sanal Makinesi, yazılım kitaplıkları, bileşenleri ve eklentilerini içerir. Java’nın Standard Edition sürüm 55 Güncellemesi 55, belirli kurulumlarda güvenlik bildirimlerinin sıklığını azaltırken 37 güvenlik açığını giderir.

ARTILARI:

64 bit sorusunu yanıtlar: 64 bit Windows’ta 32 bit Java çalıştırmak, Güncelleştirme sorunları gibi uzlaşmalar içerir. Java’nın bu sürümü özellikle 64 bit Windows için tasarlanmıştır.

Eklentiler: Java eklentisi birçok Web uygulaması için kritik öneme sahipken, Java Web Start tek başına uygulamaları ağlar üzerinden dağıtır.

JavaFX: JRE artık Java FX 2.2.55 sürümünü içeriyor.

EKSILERI:

Güvenlik: Bazı bilgisayar uzmanları, Java’daki güncelleştirmelerin düzeltilemediği güvenlik açıkları konusunda uyarır.

8 yeterli mi? Java SE 8, sürüm 7.55’in yayınlanmasından önce yayınlanan büyük bir güncellemedir, ancak sürüm 8’e yönelik büyük bir güvenlik güncelleştirmesi de yayınlanmıştır. Şaşkın? Sizi suçlamıyoruz, ancak Java her zaman izliyor, bu yüzden yükseltmeden önce sisteminizin ihtiyaçlarını kontrol edin.

SONUÇ OLARAK:

64 bit Windows kullanıyorsanız, Java sürümünüzü kontrol edin ve gerekirse güvenlik ve kararlılık için JRE SE 7.55 sürümüne güncelleyin.

Java Runtime Environment (JRE) (64-Bit) YAPILAN YORUMLAR