MiniTool Partition Wizard Free Edition

MiniTool Partition Wizard Free Edition

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Partition magic olarak çalışan Partition Wizard Home Edition, MT Solution Ltd tarafından tasarlanan ücretsiz bir bölüm yöneticisidir. Bu bölüm yazılımı 32/64 bit Windows İşletim Sistemini destekler. Ev kullanıcıları, bölümleri yeniden boyutlandırma, Bölümleri kopyalama, Bölüm oluşturma, Bölümü silme, Bölümü biçimlendirme, Bölümü dönüştürme, Bölümü keşfet, Bölümü gizle, Sürücü harfini değiştirme gibi sabit disk bölümlerini yönetmek için bu güçlü ancak ücretsiz bölüm yöneticisini kullanarak karmaşık bölüm işlemleri gerçekleştirebilir , Etkin bölümü ayarla, Dinamik Diski Temel Diske Dönüştür, Yüzey Testi, Bölüm Seri Numarasını Değiştir, Bölüm Türü Kimliğini Değiştir ve Bölüm Kurtarma.

MiniTool Partition Wizard Home Edition 8, en sevdiğiniz disk bölümleme araçlarımızdan birine ücretsiz veya değil, disk dönüştürme ve kopyalama ekler. Diskleri veya tüm diskleri oluşturur, siler, hizalar, taşır, yeniden boyutlandırır, kurtarır, böler, birleştirir, gizler, kopyalar ve dönüştürür. Sürücü harflerini, etiket bölümlerini ve birimlerini değiştirebilir, özellikleri düzenleyebilir ve dosya sistemlerini kontrol edebilir. Tüm bunları ve daha fazlasını ücretsiz olarak yapar, ancak iş ortamları, sunucular ve özel ihtiyaçlar için premium yükseltmeler mevcuttur.

ARTILARI

Güçlü ve esnek: MiniTool Partition Wizard, gelişmiş kullanıcıların tüm disk sürücülerini yönetmek için ihtiyaç duydukları araçlara sahiptir. Harici bir sabit sürücüde yalnızca saniyeler içinde 80 GB bölüm boyutlandırmak ve oluşturmak için Bölünmüş Bölme aracının kaydırıcısını kullandık.

Geri al: Bir Geri Al düğmesi, değişiklikleri geri alınamaz duruma getirmeden geri almanızı sağlar.

Yardım: Tamamen dizine alınmış ve resimli bir Yardım dosyası her özelliği ve işlemi açık bir şekilde açıklar.

Sihirbazlar ve ekstralar: Hem sihirbaz tabanlı hem de ayrı araçlar MiniTool’u herhangi bir fiyata denediğimiz en esnek bölüm yöneticilerinden biri yapar. Sürücüleri silebilir, önyüklenebilir CD’ler oluşturabilir, sürücü seri numaralarını değiştirebilir, dinamik diskler oluşturabilir ve disk yapılandırmalarını da dışa aktarabilir.

EKSILERI

Veri katili: MiniTool Bölüm Sihirbazı ile bulduğumuz tek hata, tüm bu araçlar için ortaktır: dikkatsizce kullanıldığında verileri yok edebilir (her zaman dikkat edin, zaman ayırın ve disk sürücülerini biçimlendirirken veya bölümlerken verilerinizi yedekleyin).

SONUÇ OLARAK

MiniTool Partition Wizard Home Edition 8, pahalı premium araçların ne yaptığını ve daha fazlasını yapar – ancak ücretsizdir. Birincil disk yardımcı programımız olarak kalır.

MiniTool Partition Wizard Free Edition BENZER İÇERİKLER
MiniTool Partition Wizard Free Edition YAPILAN YORUMLAR