Paint.NET

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Paint.NET ücretsiz resim ve fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Katmanları, sınırsız geri almayı, özel efektleri ve çok çeşitli kullanışlı ve güçlü araçları destekleyen sezgisel ve yenilikçi bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Aktif ve büyüyen bir çevrimiçi topluluk, dostça yardım, öğreticiler ve eklentiler sağlar.

Paint.NET, sezgisel ve akıcı bir arayüzle çalışmanız için tonlarca araç sağlayan tam özellikli bir görüntü düzenleme programıdır. Fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmadan önce rötuş yapmak veya başka bir proje türü için yüksek kaliteli görüntülere ihtiyacınız olsun, bu program sizi gitmeniz gereken yere götürecektir.

ARTILARI

Güzel arayüz: Bu uygulama, temiz ve erişilebilir bir şekilde güzel görüntüler oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar. Bunların birçoğu ana çalışma penceresinin etrafında dizilirken, diğerleri çalışmak istediğiniz alanı temizlemek için ekranın herhangi bir yerine yeniden konumlandırabileceğiniz kendi pencerelerinde bulunur.

Birçok araç: Projeniz katman eklemeyi, metin tanıtmayı veya istediğiniz görünümü elde etmek için filtreler ve efektler kullanmayı içeriyor olsun, bu programda neye ihtiyacınız olduğunu bulacaksınız. Bu kategorilerin hepsinde muhtemelen kullanacağınızdan daha fazla seçenek vardır ve size hayal edebileceğiniz her şeyi yaratma olanağı verir.

EKSILERI

Aşırı uç yok: Bu program orta düzey kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Fotoğraf düzenleme programlarında deneyimi olmayan kullanıcılar için doğru seçim yapmak için yeterince erişilebilir değildir ve deneyimli kullanıcıların arayacağı tüm gelişmiş özellikleri sunmaz.

Metin için katmanlar: Bu uygulama, resimlerinize metin eklemenize izin verirken, hareket ettirmek veya çalışırken denemek istiyorsanız, ayrı bir katmanda oluşturmanız gerekir. Bu büyük bir rahatsızlık olmayabilir, ancak birçok projeye ekstra bir adım ekler.

SONUÇ OLARAK

Paint.NET, görüntüleri çeşitli amaçlar için düzenleme ve geliştirme konusunda sunacak çok şey var. Daha yüksek oy alan görüntü düzenleme programlarından bazıları kadar neredeyse işlevsellik sağlayan ve bu özellikleri herkes için kullanılabilir hale getiren ücretsiz bir uygulamadır.

Paint.NET YAPILAN YORUMLAR