Panda Free Antivirus 20.0

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Panda Free Antivirus hızlı ve ücretsizdir, gerçek dünya korumasında en yüksek puanı alır ve bir USB sürücü temizleyici sunar.

Panda Free Antivirus, bilgisayarınız için kullanımı en kolay ve en sezgisel koruma sağlar. Kurun ve virüsleri, casus yazılımları, rootkit’leri, bilgisayar korsanlarını ve çevrimiçi sahtekarlığı unutun. Casus yazılımlara, kimlik avına, rootkit’lere ve bankacı Truva atlarına karşı gerçek zamanlı koruma. Bilinmeyen virüslere karşı davranışsal koruma. USB flash sürücülerinizi enfeksiyonlara karşı aşılayın. Kritik durumlarda bilgisayarınızı dezenfekte etmek için Kurtarma Kiti. Özel bir internet deneyimi için VPN bağlantısı.

Sohbet edin, fotoğraf ve video paylaşın, çevrimiçi alışveriş yapın, en sevdiğiniz blog’ları okuyun veya Web’e tam gönül rahatlığıyla göz atın. Panda Security’nin teknolojileri, kullanıcı topluluğuna dayalı akıllı bir koruma sistemi sağlar. Bilgisayarınız her zaman güncel ve korunacaktır. Panda Free Antivirus son derece hafiftir. Tüm işler Bulutta yapılır.

Yeni, daha modern ve sezgisel bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarın. Bunu kullanmak için uzman olmanıza gerek yok. Panda Free Antivirus sizin için her şeyi yapar. Kurun ve virüsleri ve diğer tehditleri unutun.

Yüksek güvenlik puanları: Panda Free Antivirus, AV-Comparatives’den gerçek dünya korumasında etkileyici bir yüzde 99,9 ile Bitdefender’ı en üst sıralara taşıdı. Tam modda tarama yapmak yaklaşık altı dakika sürdü, bu da ücretsiz bir tarayıcı için hızlı.

Kolay USB kurtarma kurulumu: Panda, sabit diskinizden virüsleri tarayan ve temizleyen bir kurtarma USB aracı içerir. Gözden geçirme, Panda Cloud Cleaner’ı flash sürücünüze nasıl yükleyeceğinizi gösterecek, böylece PC’nizi Cloud Cleaner çalışırken önyükleyebilirsiniz.

Metro benzeri tasarım: Panda Free Antivirus, Windows 8 gibi giyinmiş olarak gelir. Her döşeli modül, yeniden düzenlenebilir kutular ve renklerle birlikte Windows 8 döşeme ekranına benzer şekilde davranır. Premium sürümlerden birine yükselterek daha fazla araç ekleyin.

Panda Free Antivirus 20.0 BENZER İÇERİKLER
Panda Free Antivirus 20.0 YAPILAN YORUMLAR