RAR for Android 5.60

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Android için RAR, çeşitli dosya türlerini kolayca sıkıştırmanızı ve telefonunuzun belleğinde gezinmenizi sağlayan yararlı bir uygulamadır. Bu uygulama ile açılabilen çok çeşitli destek dosyası türleri, normal dosya sıkıştırmasından çok daha kullanışlı hale getirir.

Kapsamlı destek: Telefonumuzda, bilgisayarımızda da sorunsuz bir şekilde açılan RAR ve ZIP dosyalarını kolayca oluşturduk. ISO ve BZ2 gibi diğer dosya türlerini açma yeteneği, mobil cihazınızda olması için harika bir araçtır ve desteklenen dosya türlerinin hiçbirini açarken herhangi bir kusur gözlemlemedik.

Kolay anlaşılır : Android için RAR sezgisel ve kullanımı kolaydır. Ekrandaki sınırlı sayıda düğme ve araç, dosyaları bulmaya ve seçmeye yardımcı olur ve hem açık hem de koyu tasarım temaları, metni yüksek kontrastlı şemalarıyla kolayca sunar.

Hızlı performans: Verilerimizin paketlenmesi ve paketinden çıkarılması, testlerimizin çoğu için dosya boyutuna veya türüne bakılmaksızın yalnızca birkaç saniye sürdü. Fotoğraf makinemizin fotoğraf galerisi gibi büyük dosyaların yaklaşık 200 görüntüyü sıkıştırması yaklaşık bir dakika sürdü.

RARLAB’ın RAR hepsi bir arada, özgün, ücretsiz, basit, kolay ve hızlı sıkıştırma programı, arşivleyici, yardımcı, çıkarıcı, yönetici ve hatta temel bir dosya gezgini.

RAR, RAR ve ZIP oluşturabilir ve RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ arşivlerini açabilir. İşlevlerin listesi, hasarlı ZIP ve RAR dosyaları için onarım komutu, RARLAB’ın WinRAR karşılaştırması ile uyumlu karşılaştırma işlevi, kurtarma kaydı, olağan ve kurtarma birimleri, şifreleme, katı arşivler ve verileri sıkıştırmak için birden fazla CPU çekirdeği kullanır.

Standart ZIP dosyalarına ek olarak, unzip fonksiyonu BZIP2, LZMA, PPMd ve XZ sıkıştırmalı ZIP ve ZIPX’i de parola korumalı ZIP olarak destekler. Unrar komutu, en son RAR5, parola korumalı ve çok parçalı dosyalar dahil olmak üzere tüm RAR arşiv sürümleri için kullanılabilir.

RAR, geliştirme maliyetlerini karşılamak için reklam gösterir. Reklamları kapatmak için seçenekler menüsünde ödeme yapabilirsiniz. RAR, reklamları görüntülemek veya devre dışı bırakmak için ağa erişim, ağ bağlantılarını görüntüleme ve faturalandırma ister. “Bilinmeyen uygulamaları yükle” izni isteniyor, bu nedenle .apk dosyaları başlatılabilir

Android 8+ sürümünde RAR’dan.

RAR’ı dilinize çevirmemize yardımcı olmak istiyorsanız, lütfen www.rarlab.com’un “RAR ekstraları” bölümünden Android dil dosyaları için RAR’ı indirin ve readme.txt dosyasındaki talimatları izleyin. Teşekkür ederim.

RAR for Android 5.60 YAPILAN YORUMLAR