uTorrent 3.5.5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

İyi bir BitTorrent istemcisi arıyorsanız, uTorrent’i deneyin. Programlama, bant genişliği yönetimi ve Mainline DHT gibi diğer BitTorrent istemcilerinin yanı sıra yoğun trafiği algılayan ve düzelten benzersiz bir protokol gibi ekstralara sahiptir. Oyunlar ve diğer yazılımlar için animasyonlu reklamlar uTorrent’i ücretsiz tutar, ancak geliştirici, yazılım veya abonelikler için ücret alan taklitlere karşı uyarır.

uTorrent, BitTorrent protokolünün kaynağı olan Windows için verimli bir BitTorrent istemcisidir. Diğer BitTorrent istemcilerinde bulunan özelliklerin çoğu, bant genişliği önceliği, zamanlama, RSS otomatik indirme ve Mainline DHT dahil uTorrent’de bulunur. Ayrıca, uTorrent protokol şifreleme ortak belirtimini ve akran değişimini destekler. 

Birçok torrent istemcisinden farklı olarak, değerli sistem kaynaklarını barındırmaz – genellikle 6MB’den daha az bellek kullanır ve bilgisayarı sanki hiç yokmuş gibi kullanmanıza izin verir.

Kurulumu kolay: Kurulum sihirbazı, Windows Güvenlik Duvarı’nda uTorrent için otomatik olarak bir istisna ekleyebilir, ancak uTorrent’i diğer güvenlik duvarlarında veya güvenlik uygulamalarında manuel olarak yapılandırmanız gerekebilir. UTorrent’i Windows ile başlayacak şekilde ayarlayabiliriz; indirmeleri planlamak için kullanışlıdır.

Kullanımı kolay: Özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü, çok fazla bilgi ve düğme görüntülememizi veya yalnızca temel bilgilerle temiz tutmamızı sağlar. Sekmeler Dosyaları, Bilgileri, Eşleri, Derecelendirmeleri, İzleyicileri ve Hızı yönetir. Yardım, SSS, forumlar, Web sayfası ve diğer kaynaklar elinizin altında.

RSS yayınları: RSS otomatik indirme hızlı yayın güncellemeleri yapar.

uTorrent 3.5.5 YAPILAN YORUMLAR