VLC Media Player (32-bit) 3.0.8

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

VLC Media Player, bilgisayarınızdan veya bir diskten ortam yürütme veya Web’den akışa alma olanağı sağlayan açık kaynaklı bir uygulamadır. En sevdiğiniz videoların bu uygulamanın sezgisel arayüzü üzerinden bir çırpıda oynatılmasını sağlayın.

VLC (başlangıçta VideoLAN İstemcisi), MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3 ve OGG’nin yanı sıra DVD, VCD ve çeşitli akışlar için çeşitli ses ve video formatları için oldukça taşınabilir bir multimedya oynatıcıdır protokolleri. Ayrıca, yüksek bant genişlikli bir ağda IPv4 veya IPv6’daki tek noktaya yayın veya çok noktaya yayın akışları için sunucu olarak kullanılabilir.

Wiki yardımı: Bu yazılımla gerçekleştirmek istediğiniz hemen hemen her işlem için, adım adım talimatlar içeren ayrıntılı bir Wiki bulacaksınız. Bu belgelerin tümü diğer kullanıcılar tarafından oluşturuldu ve düzenlendi, bu yüzden şaşırtıcı derecede ayrıntılı ve eksiksiz.

Sezgisel kontroller: Tüm temel işlevler için bu medial oynatıcıya tüm beceri ve deneyim seviyelerinden kullanıcılar erişebilir. Kontroller sezgiseldir ve oynatılan ortamın kaynağından bağımsız olarak oynatma sorunsuz çalışır.

VLC Media Player (32-bit) 3.0.8 BENZER İÇERİKLER
VLC Media Player (32-bit) 3.0.8 YAPILAN YORUMLAR