Whatsapp Web

WhatsApp Messenger 2.20

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

WhatsApp Messenger, SMS ödemek zorunda kalmadan mesaj göndermenizi ve almanızı sağlayan çapraz platformlu bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama, hareket halindeyken sohbet ve video, görüntü ve sesli notları hızlı, zahmetsiz ve eğlenceli hale getirir.

Müthiş işlevsellik: Android için WhatsApp Messenger, kullanıcı adlarına, şifrelere veya girişlere gerek kalmadan uygulamayı kullandıkları sürece metin mesajlarını dünyadaki herhangi bir kişiyle paylaşmanıza olanak tanır – telefon numaranız kimliğiniz gibi davranır.

Davetkar arayüz: Güzel, pürüzsüz ve erişilebilir, uygulamanın arayüzü ve ifadeler ve basit multimedya paylaşım düğmeleri gibi emrinize koyduğu özellikler, bu uygulamayı kullanmak için bir zevk haline getirir.

Kolay kişi aktarma: Uygulamayı kurduktan sonra, adres defterinde uygulamayı cihazında bulunan diğer kullanıcılar için otomatik olarak taranır. Manuel olarak kişi eklemenize gerek yok.

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlar için ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınızı ve ailenizi mesajlamanızı ve aramanızı sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mevcut olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, çağrı, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj göndermek ve almak için SMS’den WhatsApp’a geçin.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALISINIZ:

ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaşlarınızı ve ailenizi mesajlamanızı ve aramanızı sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mevcut olduğunda Wi-Fi) kullanır, böylece her mesaj veya çağrı için ödeme yapmanız gerekmez. * WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir abonelik ücreti yoktur.

MULTIMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderin ve alın.

ÜCRETSİZ ARAMALAR: Başka bir ülkede olsalar bile, arkadaşlarınızı ve ailenizi WhatsApp Arama ile ücretsiz arayın. * WhatsApp aramaları, hücresel planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır. (Not: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun. Ayrıca, 911 ve diğer acil servis numaralarına WhatsApp aracılığıyla erişemezsiniz).

GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın, böylece arkadaşlarınız veya ailenizle kolayca iletişimde kalabilirsiniz.

WHATSAPP WEB: Doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından WhatsApp mesajları da gönderebilir ve alabilirsiniz.

ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajları göndermek için ekstra bir ücret alınmaz. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretlerinden kaçının. *

KULLANICI ADLARINA VE PİMLERE HAYIR Deyin: Neden başka bir kullanıcı adı veya PIN’i hatırlamak zorunda kalıyorsunuz? WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranızla çalışır ve telefonunuzun mevcut adres defterine sorunsuz bir şekilde entegre olur.

HER ZAMAN GİRİŞ YAPIN: WhatsApp ile her zaman oturum açmış olursunuz, böylece mesajları kaçırmazsınız. Giriş yaptığınız veya çıkış yaptığınız konusunda artık karışıklık yok.

İLETİŞİMLERİNİZLE HIZLI BAĞLANIN: Adres defteriniz, WhatsApp’a sahip kişilerinizle hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı kurmak için kullanılır, böylece hatırlanması zor kullanıcı adları eklemenize gerek yoktur.

ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırsanız veya telefonunuzu kapatsanız bile, WhatsApp uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar son mesajlarınızı kaydedecektir.

VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişileri değiştirin, özel duvar kağıtları ve bildirim sesleri ayarlayın, e-posta sohbet geçmişi, aynı anda birden fazla kişiye mesaj yayınlayın ve daha fazlasını yapın!

WhatsApp Messenger 2.20 BENZER İÇERİKLER
WhatsApp Messenger 2.20 YAPILAN YORUMLAR