Whatsapp Web

WhatsApp Messenger İphone

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

WhatsApp yerel, uluslararası, bireysel ve grup mesajları için popüler bir mesajlaşma programıdır. En son güncelleme ile, WhatsApp ücretsiz yerel ve uluslararası sesli aramalar sunuyor.

Kolay kurulum: Adres defterinizdeki kişilerle bağlantı kurabilmeniz ve kişilerinizi doğrudan WhatsApp’ta düzenleyebilmeniz için WhatsApp’ın Kişilerinizle senkronize olmasına izin verin. Ülke kodunuzu ve telefon numaranızı onaylayın; uygulama size bir doğrulama kodu gönderir. Adınızı girin ve bir fotoğraf ekleyin veya kaydolmak için Facebook bilgilerinizi kullanın. Artık tüm kişileriniz görünecektir.

Daha kişisel deneyim: WhatsApp geleneksel manifatura göre çok daha kişiselleştirilmiş. İlk olarak, durum mesajları da dahil olmak üzere daha gerçek zamanlı bir sohbet deneyimi yaşarsınız. Varsayılan olarak durumunuz: “Hey! WhatsApp kullanıyorum.” Kullanılabilir, Meşgul veya İş Yerinde gibi 11 durum seçeneği vardır. Sohbet sayfanızı zenginleştirmek için 39 sohbet duvar kağıdı arasından seçim yapın veya Fotoğraflar’dan bir resim seçin. Bunları küçük resimler halinde görebilir ve taahhütte bulunmadan önce tam ekran boyutunda önizleme yapabilirsiniz.

Kolay işlevsellik: Yazma veya arama düğmelerine basarak bir kişiyi arayın veya mesaj göndermek için yazma simgesini kullanın. Kamera düğmesi, doğrudan sohbet sayfasından fotoğraf ve video çekmenizi veya göndermenizi sağlar. Uygulamaya giriş yapmanıza veya uygulamadan çıkmanıza gerek yoktur.

Çok sayıda iletişim seçeneği: Fotoğraf çekmek için yukarı oka, ardından Fotoğraf’a ve ardından öğesine dokunarak bir video kaydedin. En son WhatsApp güncellemesiyle, konumunuzu 3D haritalarla paylaşabilir veya kişileri diğer kişilerinizle paylaşabilirsiniz. Fotoğraf çekmek için kamera düğmesine veya karşılama mesajı kaydetmek için mikrofon düğmesine basın. Apple’ın Mesajlar uygulamasıyla mümkün olmayan ses dosyaları da gönderebilir ve alabilirsiniz.

Yayın Listeleri: Yayın Listeleri özelliğiyle grup mesajları gönderin. Aile üyeleriniz için bir tane, iş arkadaşlarınız için bir tane, poker arkadaşlarınız için bir tane vb. Oluşturun.

Para tasarrufu: Metinlerin aksine, WhatsApp mesajları uluslararası kişiler için bile ücretsizdir.

Sesli arama: Testlerimizde WhatsApp’daki ses kalitesini geleneksel sesli aramadan daha kötü bulmadık. Uluslararası kişilerinizi ücretsiz arayabilirsiniz.

Satın almadan önce deneyin: WhatsApp Messenger bir yıl boyunca ücretsizdir. Bundan sonra, yılda sadece 99 sent.

WhatsApp Messenger İphone BENZER İÇERİKLER
WhatsApp Messenger İphone YAPILAN YORUMLAR