Whatsapp Web

WhatsApp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

WhatsApp mesajlaşma uygulaması sadece iPhone ve Android telefonlar için değildir. PC için WhatsApp, Windows PC’nizdeki popüler messenger uygulamasını kullanmanıza ve nerede olurlarsa olsunlar WhatsApp’a bağlı aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmenize olanak tanır.

WhatsApp ile, dünyanın her yerindeki telefonlarda kullanılabilen hızlı, basit, güvenli mesajlaşma ve ücretsiz * çağrı yapabilirsiniz. Masaüstü uygulamamız telefonunuzun bir uzantısıdır: uygulama, mobil cihazınızdaki konuşmaları ve mesajları yansıtır.

Yeni masaüstü uygulaması Windows 8+ ve Mac OS 10.9+ için kullanılabilir ve mobil cihazınızdaki WhatsApp ile senkronize edilir. Uygulama masaüstünüzde yerel olarak çalıştığı için yerel masaüstü bildirimleri, daha iyi klavye kısayolları ve daha fazlası için desteğiniz olacak.

Uygulamayı masaüstü tarayıcınızdan indirin. Ardından, uygulamayı açın ve telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını kullanarak QR kodunu tarayın (Ayarlar altında WhatsApp Web menüsünü arayın).

Tıpkı WhatsApp Web’de olduğu gibi, yeni masaüstü uygulaması da telefonunuz cebinizde kalırken arkadaşlarınızla ve ailenizle mesaj göndermenizi sağlar.

Ücretsiz: WhatsApp Web’in kullanımı ücretsizdir ve reklam içermez.

Güvenli uçtan uca iletişim: WhatsApp mesajları, Signal’s Private Messenger , Facebook Messenger ve Google Allo’da da kullanılan Open Whisper Systems’ın Sinyal Protokolü kullanılarak uçtan uca şifreleme ile korunur .

WhatsApp varsayılan olarak mesajları uçtan uca şifreler; Allo gibi diğer şifreli messenger uygulamaları için uçtan uca şifreleme kullanarak aktif olarak sohbet etmeyi seçmeniz gerekir.

PC için WhatsApp cep telefonu numaranıza bağlıdır: WhatsApp’ın Windows sürümü, hesabınızı yetkilendirmek için telefonunuzu kullanır. Kurulum sırasında, bilgisayarınızdaki QR kodunu taramak için telefonunuzdaki WhatsApp’daki QR tarayıcıyı kullanmanız istenir. Kurulduktan sonra, telefonunuzu veya bilgisayarınızı sohbetler için kullanabilirsiniz, her şey cihazlar arasında senkronize edilir. WhatsApp ayrıca sizi ve kişilerinizi tanımlamak için cep telefonu numaranızı kullanır. (Merakla, resmi uygulama adı WhatsApp Web iken, sohbet etmek için WhatsApp web istemcisi veya web tarayıcısı değil, PC’ler için WhatsApp uygulaması kullanıyorsunuz.)

Bireysel ve grup sohbetleri: Kişi listenizdeki herhangi biriyle bire bir sohbet edin. En çok 256 aile üyesi ve arkadaşınızla grup sohbetleri yapabilir ve grubun yöneticileri olarak üyeleri seçebilirsiniz.

WhatsApp kamerasını kullanarak video ve fotoğraf paylaşabilir, fotoğraf çekebilir ve fotoğraf gönderebilir, belge paylaşabilir, sesli mesaj kaydedebilir, çıkartma ekleyebilir ve WhatsApp kişi listenizden kişi bilgilerini gönderebilirsiniz.

WhatsApp BENZER İÇERİKLER
WhatsApp YAPILAN YORUMLAR