WordWeb indir

WordWeb

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Bu eşanlamlılar sözlüğü / sözlük hemen hemen her programdan kelime aramak için kullanılabilir. Anlam tanımlarını ve eş anlamlılarını görüntülemeye ek olarak, WordWeb ilgili kelime kümelerini bulabilir.

Veritabanında 160.000’den fazla kök kelime vardır ve 222.000 çok sayıda uygun isim, telaffuz ve kullanım etiketi algılar. WordWeb çevrimdışı çalışıyor, ancak çevrimiçi olduğunuzda Wikipedia ansiklopedisi gibi Web referanslarını da hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

WordWeb, çevrimiçi olmanıza gerek kalmadan herhangi bir kelimenin tanımını, eşanlamlılarını ve zıtlıklarını veren kullanışlı bir yardımcı programdır, ancak isterseniz genişletilmiş işlevsellik için İnternet’e bağlanabilir.

Arayüz, herhangi bir büyük kelime işlemci uygulamasının sözlük fonksiyonunun genişletilmiş bir versiyonu gibi hissediyor ve kullanıcılara hiç WordWeb kullanmasalar bile anında tanıdık geliyor. Arama iletişim kutusuna bir terim yazdıktan sonra, sözcüğün tanımı, çeşitli wiki işlevlerine bağlanan sekmelerle birlikte arabirimin üst bölmesinde görünür.

Alt bölme eş anlamlı, zıt anlamlı sözcükler ve ilgili kelimeler gibi öğeler için sekmeler sunar. Uygulamanın en önemli özelliği kısayol tuşu desteğidir; imleç herhangi bir sözcüğün üzerine geldiğinde bir kısayol tuşu kombinasyonunu kullanırsınız ve WordWeb ekranda tüm ilgili bilgilerle açılır.

Veritabanını birkaç İngilizce varyasyondan birine değiştirmek, metin boyutunu değiştirmek ve WordWeb’in rahatsız edici terimleri tanımasını devre dışı bırakmak için araçlar vardır. WordWeb’in derinliği ve işlevselliği ödemeye değer, ancak neyse ki bunu elde etmek için bütçenizi yeniden tanımlamanız gerekmez – ücretsizdir.

WordWeb BENZER İÇERİKLER
WordWeb YAPILAN YORUMLAR